ANAXIOS SERVICES

Spolupracujte s ľuďmi, ktorým skutočne záleží na vašom podnikaní.

ANAXIOS SERVICES

V roku 2018 som sa rozhodol založiť ANAXIOS SERVICES, kedy som všetky svoje weby a aktivity ujednotil pod touto značkou. Hlavnou myšlienkou tohto projektu je, aby sa šírili veci hodné nasledovania a výsledný produkt webstránky, grafiky alebo reklamy vždy je tak trochu aj mojou vizitkou tak preto sa snažím tieto veci robiť čo najlepšie. Aktivity, ktoré som robil v drvivej väčšine zadarmo ponúkajú kvalitný nástroj ako sa presadiť vo svete reklamy. 

Spolupracujte s ľuďmi, ktorým skutočne záleží na vašom podnikaní, práve toto Vám dokáže zabezpečiť moja aktivita ANAXIOS SERVICES. Žijem reklamou, ktorej sa snažím rozumieť a v ktorej sa neustále zdokonaľujem. Na tejto stránke nájdete všetky projekty ktoré som založil alebo na ktorých tvorbe som sa aktívne zapájal.

Systém poskytuje dva druhy reklám, ktoré mu poskytujú prínos či už v propagácií ostatných projektov alebo v návratnosti financií a času určených na tvorbu projektov. Prvý systém je pod systémom Anaxios, kedy všetko čo zdieľa Anaxios alebo koho Anaxios označí za páči sa mi to v projekte, tak označia aj ostatné projekty na tej danej sociálnej sieti.

Cez Anaxios sa dá jednoducho zdieľať aj obsah iných webov a taktiež ich propagácia. Druhý systém reklám, ktorý poskytuje náš systém je cez GoogleAdsense, kedy na stránky je daná automatická reklama, ktorá prináša projektu návratnosť financií, táto suma nie je mesačne vysoká, no okrem tejto funkcie nám to mapuje všetky weby spolu s aktivitami návštevníkov.