2018 (august) – Podpora slušného podnikania spoločnosti JJ – FLORDEKOR

2018 (august) – Podpora slušného podnikania spoločnosti JJ – FLORDEKOR
1. augusta 2018 ondrej

Na úvod, si dovolím byť trošku osobný. Pred pár rokmi som spolu s veriacimi sa rozhodol vystavať kríž pred Gréckokatolíckym chrámom v našom meste a vďaka tomu, som sa aj s Jurajom spoznal bližšie. Pamätám si náš prvý rozhovor, keď som mu povedal, že chcem len niečo jednoduché okolo kríža a on okom odborníka povedal: „Tak tu by som dal tuje, tu bratislavský štrk, tu to tu hento..“ No hej, ale vtedy s nulovým rozpočtom som mu povedal, že asi toľko do toho nemôžem investovať, no on sa len usmial, že on za to peniaze nechce a bude sa tešiť, až kríž bude spolu s okrasnou záhradkou stáť.“ Pre mňa to bolo malým zázrakom a keď pôjdete najbližšie okolo, pozrite sa na jeho dielo, síce v našom meste už niet miesta, kde by sa Jurajova práca nezapísala.

Teraz som ja na oplátku sa snažil pomôcť Jurajovi s webom a propagáciou na mestskej úrovni, aj keď som presvedčený, že ste sa či už sním alebo jeho výtvormi stretli. Čoskoro poskytnem aj unikátny rozhovor s Jurajom, viac informácií nájdete na spomínanom webe.

STRUČNE O PREDAJNI

V našej predajni v Spišskej Belej nájdete všetko, čo Vaša záhrada potrebuje – od malej kvetinky až po 25 metrovú tuju. Obslúži Vás kvalifikovaný personál, ktorý Vám vždy poradí a pomôže s výberom. Zakúpený tovar Vám radi pomôžeme naložiť a v prípade Vášho záujmu Vám vieme zabezpečiť odvoz zakúpeného tovaru.

STRUČNE O ZÁHRADNOM CENTRE

Zažite pohodu, podnieťte fantáziu, odneste si zaujímavú myšlienku, alebo nový prvok do vašej záhrady. V našom centre jednoducho získate jasnejšiu predstavu o budúcej záhrade, terase, balkóne a to priamo v živom katalógu rastlín. V našej ponuke budete môcť nájsť nový a bohatý sortiment rastlín. Od stromov, cez kry, trvalky až po letničky a ovocné druhy. Zakúpiť môžete pestovateľské substráty, mulčovaciu kôru, základné hnojivá ako sú napríklad hnojivá na trávnik, hnojivá na zeleninu, hnojivá na ovocné stromy a na okrasné dreviny, hnojivá univerzálne, hnojivá pre balkónové kvety, jesenné hnojivá a iné.

VIAC INFORMÁCIÍ

JJ – FLORDEKOR, Juraj Jezerčák; www.flordekor.sk
Kontakt: Ulica Zimná 462/64; 059 01 Spišská Belá; juraj.jezercak@szm.sk
Facebook: https://www.facebook.com/jjflordekor/
Instagram: https://www.instagram.com/jjflordekor/
#spišskábelá #jjflordekor #jurajjezercak #srdcombelančan

Ďakujem, že odoberáte ich obsah!