2018 (jún) – Najpodrobnejšia mapa subjektov v Spišskej Belej, podporujúca CR

2018 (jún) – Najpodrobnejšia mapa subjektov v Spišskej Belej, podporujúca CR
29. júna 2018 ondrej

Vážení Spišskobelania a Stražania,

vidíte pred sebou mapu Spišskej Belej, ktorá sa snaží zachytiť všetky kultúrne a historické pamiatky nášho mesta. Neskôr sa mi zdala mapa aj napriek všetkému prázdna tak som tam pridal ešte miesta určené na rekreáciu, stravovanie a ubytovanie a potom som pridal jednu položku, ktorá zmenila úplne moje pôvodné plány a doslova zamorila mapu a tou položkou boli všetci podnikatelia zapísaní v meste Spišská Belá.

Podnikateľské subjekty som pridával zo stránky www.vsetkyfirmy.sk a podľa súradníc ich dával do tejto jedinej mapy. Na čo je táto mapa v konečnom dôsledku dobrá?
– Pomáha vyhľadávať služby, ktoré súrne potrebujete v meste
– Prehľadne a rýchlo si viete nájsť v Spišskej Belej miesto, kde ste ešte neboli, alebo kde by ste chceli ísť s rodinou, ktorá ku Vám prišla na návštevu
– Pridaním tejto mapy do Vašej navigácie máte celé mesto ako na dlani
– Dokáže Vás previesť celým mestom a pri každej kultúrnej pamiatke Vás na ňu upozorní
– Ak si zakladáte podnikateľskú činnosť v nejakom smere, viete si vyhľadať ľudí, ktorí v tomto smere v našom meste už podnikajú.
– Ak hľadáte rýchlo niekoho, kto by Vám mohol poskytnúť svoje služby nájdete to tam.

Táto mapa ako aj myšlienka projektu nevznikla za žiadnej podpory či za politickým zámerom, jediným zámerom, ktorí sa neskôr vynoril, bola podpora poskytovaných služieb v našom meste. Ak niekto nechce byť na mape uvedený, tak nech mi napíše osobnú správu, to isté platí o tom, ak by niekto chcel spresniť polohu na mape.

Ďakujem za prečítanie tak dlhého článku a verím, že sa tento projekt ujme a bude prínosom obyvateľom nášho mesta.

„Mapa nie je zmapovaná vec.“ Eric Temple Bell

MAPU NÁJDETE NA: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer…